Teslimat ve Kargo

Ücretsiz Kargo

100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo, Türkiye’nin her yerine ücretsizdir. 100 TL’den az tutarda yapılan alışverişlerde kargo ücreti sepette otomatik olarak toplam tutara eklenir. Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz İstanbul içi adresinize ertesi iş günü, Türkiye’nin tüm illerine 1-3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo, Mng Kargo veya alternatif Ptt Kargo ile teslim edilir.

Kurye İle İstanbul İçi 4 Saatte Teslimat

Hafta içi 09:30 – 17:00 saatleri arasında verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz, en geç 4 saatte adresinize kurye ile teslim edilir. Kurye ücreti İstanbul’un her yerine değişmektedir arayarak bilgi alabilirsiniz.

Uluslararası Gönderim

Uluslararası gönderimlerimizi DHL Express ile yapıyoruz.

Uluslararası siparişlerde teslimat süresi 3 ile 10 iş günü arasında değişim gösterir. Ancak bazı durumlarda yerel gümrükler siparişi alıkoyabilir ve dolayısıyla teslimat süresinde gecikmeler yaşanabilir. Bu durum kontrolümüz altında değildir.

Uluslararası gönderilerde teslimat ücreti için gönderinin yapılacağı ülke baz alınır. Alışverişinizi tamamlarken teslimat adresinizi girdikten sonra teslimat ücretiniz hesaplanır.