Blog

Palo Santo Nedir?

Palo Santo Nedir?

Palo Santo İnkalardan günümüze kadar gelmiş ilk başlarda Şamanlar tarafından kullanılmış şifa ve meditasyon araçlarından biridir. Palo Santo ağacı Güney Amerika kıyılarındaki belli ülkelerde yetişen tropik bir ağaçtır.
Palo Santo Tütsü

Palo Santo Tütsü

Palo Santo, İspanyolcada kutsal ahşap olarak adlandırılan ve tatlı bir kokuya sahip Güney Amerika kıyılarında yetişen bir ağaçtır. Yandığında, dumanın tıbbi ve terapi iyileştirme gücüne sahip olduğuna inanılır. Palo Santo ağacı ruhunuzda bir enerji başlatır ve  niyetlerinizi evrene taşımasını sağlar.
Palo Santo Tütsü Ekşi Sözlük

Palo Santo Tütsü Ekşi Sözlük

Bildiğiniz üzere ülke ve dünya gündeminde olan veya herhangi bir konuda bilgisi olmayanların ekşi sözlükten yardım aldığı ve bunun ekşici tabiriyle moda olduğunu biliyoruz. Palo Santo Tütsü hakkında da bilgi almak isteyenlerinde buradan bilgi edinmeye çalıştığını görüyoruz.

Palo Santo Tütsü Faydaları

Palo Santo Tütsü Faydaları

Palo Santo Ağacı dünyanın en özel ve en güzel kokan ağaçlarından bir tanesidir. Bu özel oluşu ve kokusu'da İnkalardan bu zamana kadar ulaşmasını  sağlıyor. 

Palo Santo Tütsü Nerede Satılır?

Palo Santo Tütsü Nerede Satılır?

Daha önceki makalelerimiz'de de belirttiğimiz gibi palo santo ve ürünlerini Türkiye ile tanıştıran ilk markayız. Devletlerin sürdürülebilir tarım ile ve özel yetkisi ile yetiştirilen palo santo, 


Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)